Perakende & Tüketici Ürünleri

Perakende ve Tüketici Ürünleri endüstrisinde, değişen teknoloji ve kullanıcı davranışlarına uygun olarak sürdürülebilir büyümeyi yaratmayı amaçlıyoruz. Perakende & Tüketici Ürünleri endüstrisi, COVID-19 pandemisinden en fazla etkilenen endüstrilerin başında geldi. Gıda sektörü büyüme gösterirken, QSR (Hızlı Servis Restoranları) ve Tekstil gibi sektörler büyük kayıplar yaşarken; iyi şirketler bu dönemde oluşan fırsatları değerlendirdi. Dijital kanalların önemi gün geçtikçe artarken, omni-channel pazarlama ve alt yapı hizmetlerimizle bir çok şirketin dijital kanallarının oluşturulmasından operasyonel planlamalarına bir çok konuda hizmet verdik.

Neler Yapabiliriz?

Sigmoid Studio olarak perakende & tüketici ürünleri endüstrisinde değer yaratmayı amaçlıyoruz. 

1. Müşteri davranışsal analizleri ve kampanya yapıları 

2. CRM & kampanya yönetimi

3. Dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi

4. Dijital kanal geliştirme ve alt yapı hizmetleri

5. Dijital Transformasyon 

6. Tasarım & Çekim Hizmetleri

ve daha fazlası için konuşmaya hazırız. Markanıza duyulan güveni koruyarak, sürdürülebilir bir büyüme sağlamak Sigmoid Studio'nun perakende & tüketici ürünleri endüstrisinde yegane amacıdır.


Tüm iç görülerimiz ve haberlerimiz için e-bülten listemize kayıt yaptırmayı unutmayın.Websites çerezler kullanarak anonim şekilde data topluyor ve websitesi performansının iyileştirilmesinde bu datayı kullanıyor.